Recenze Nutricia

• podpora imunitního systěmu
  • chuť
  • konzistence
  • dceři moc chutná

mlíčko má naprosto skvělou chuť dceři moc chutná.

Nutrilon 2 Advanced DUO balení 6 x 1 kg

Nutrilon 2 Advanced DUO balení 6 x 1 kg

Ověřený zákazník KidPro Radka

Přidáno: 18. října 2023

(naposledy upraveno 18. října 2023)

Zakoupeno v KidPro

• Rychle dodani
  • Super ceny
  • Nedostala jsem bohužel slibovaný darek

Doporučila bych mají velmi dobře ceny a doručení je taky velmi dobre
Ještě by bylo super kdyby měli plenky dada všech velikostí taky za lepší ceny a bylo by to alespoň pro mě maximální spokojenost

• Bílá barva mlíčka.
  • Výborná chuť.
  • Posílení imunity díky vitamínům a probiotikům.
  • Jednoduchá příprava.
  • Dítěti nechutná pěna, která se udělá při přípravě mléka. Pěna zůstává dlouho.

Rodičům mlíčko doporučuji. Sama jsem ochutnala a je opravdu dobré. Super je posílení imunity díky vitamínům a probiotikům.
Jednoduchá příprava je také skvělá.

• ✅Vůně mléka
  • ✅Nedělá hrudky a hned se Rozpustí
  • ✅Snadná příprava
  • ✅Výborná chuť oproti jiným UM
  • ✅Stačí 2hrnecky denně a ma dost viaminu D a jiných
  • ✅praktické balení
  • ✅Bez palmoveho oleje
  • Vyšší cena

Syn si mléko zamiloval. Opravdu chutná výborně a krásné voní. Ma spoustu vitaminu, což je veliké +.. A opravdu pro me rozhodující bylo, že je bez palmoveho oleje.

• Dobře chutná

Dobře malé chutná, nebolí z mlíčka bříško a hezky zasytí. Mlíčko se dobře rozpouští jak ve studené tak i teplé vodě. Z mlíčka je večerní a ranní rituál.

Přidáno: 17. října 2023

• fajn výživové látky obsažené v mléce
  • chuť
  • obsahuje maltodextrin

S mlékem jsem spokojená. Cena je oproti jiným mlékům, které jsem kupovala dřív, o dost nižší. Složení je relativně dobré, synovi velmi chutná a od začátku ho dobře snáší. Příprava je jednoduchá, dá se zvládnout i v noci, dávkování je snadné a prášek se dobře rozpouští.

• Design balení
  • Kvalita
  • Skvělé složení
  • Vyšší cena

Po tomto mléce se mi dcera v noci nebudí, po dlouhé době jsme našly mléko, které dceři opravdu vyhovuje. Složení je naprosto skvělé, toto pokračovací mléko obsahuje všechny potřebné živiny, které dítě pro vývoj potřebuje. Za nás mohu rozhodně doporučit, mlíčko má i výbornou chuť, míchám ho i s kaší. Za nás 10/10.

• Balení
  • Design
  • Vyšší cena

Toto pokračovací mléko má výbornou chuť, dcera se mi po něm v noci nebudí, zřejmě ji dost zasytí a tak spinká klidně celou noc až do rána. Překvapilo mě složení, mléko obsahuje všechny potřebné živiny, které dítě potřebuje. U mlíčka určitě zůstaneme, za nás určitě doporučuji.

• krémová chut
  • podporné vitamíny

• Skvělá krémová chuť
  • Podpora imunity
  • Snadná příprava
  • Vyšší cena

Toto mléko si můj syn oblíbil. Moc mu chutná a spinká po něm jako andílek. Já jsem ráda, že do jeho těla dostanu potřebné živiny a navíc podpořím i jeho imunitu. Mléko má snadnou přípravu, protože se dobře rozpouští. Vyhovuje mi velikost i provedení balení.

• Krémová konzistence
  • Lahodná chuť
  • Pěkný design balení
  • Hezky voní
  • Bez palmového oleje
  • Poměrně vysoká cena

Syn si ho velmi oblíbil pro jeho lahodnou chuť a příjemnou vůni. Mléko má skvělé složení a velmi oceňuji, že neobsahuje palmový olej. Netrápí nás ani bolesti bříška. Dóza, ve které se mléko prodává je velice praktická a vhodná i na cesty, způsob uchycení odměrky je taky skvělý. Rozhodně já i syn doporučujeme toto mléko všemi deseti.

• Rozpustnost
  • Chuť a vůně
  • Přiložená odměrka
  • Snadná příprava
  • Vyšší cena

Toto mlíko jsme dostali k testování a jednoznačně mohu říct, že je to nejlepší mlíčko, které jsme zkoušeli. Obsahuje plno vitamínu a krásně zasytí bříško, které po něm hlavně nebolí. Velice snadno se připravuje - rozpouští se bez problémů a dávku je se pomocí přiložené odměrky. Chutná moc dobře a příjemně voní. Za nás určitě mohu doporučit.

Přidáno: 16. října 2023

• Složení bohaté na vitamíny a živiny
  • Rozpustnost
  • Vyšší cena

Toto mlíčko jsme dostali k testování a mohu jednoznačně říct, že je to nejlepší mlíčko, které jsme kdy měli. Dceři moc chutnalo a hlavně ji po něm nebolelo bříško. Mlíčko se snadno připravuje, krásně se rozpouští - nezanechává hrudky. Chuťově je moc dobře a příjemně voní oproti některým jiným mlíčkům. Nejlepší na něm je ale složení, je plné vitamínů a krásně zasytí bříško. Určitě doporučuji, za nás nejlepší mlíčko na trhu.

Nutrilon 3 Advanced DUO balení 6 x 1 kg

Nutrilon 3 Advanced DUO balení 6 x 1 kg

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. října 2023

(naposledy upraveno 16. října 2023)

Zakoupeno v Alza.cz

• Pěkná cena za takovou kvalitu

• složení
  • balení
  • snadná příprava
  • chut
  • bez palmového oleje
  • vysoká cena

Toto mléko jsme dostali na testování. V balení je i odměrka a je tam velmi snadné dávkování. Mléko obsahuje kvalitní mléčný tuk, vitamíny a není v něm palmový tuk. Velmi dobře se rozpouští. Dcera se na něj vždy hrozně těší a chutná ji. Jediné mínus, tak je to cena, která je docela vysoká, a ne každý si může takto drahé mléko dovolit, ale za kvalit, která podporuje zdraví a imunitu dítěte je dobré si připlatit. My u tohoto mléka určitě zůstaneme.

Ellie Ellie

• Příjemná chuť a vůně
  • Snadná rozpustnost
  • Bez palmového oleje
  • Obsah HMOs
  • Vyšší cena

Můj syn byl do roku kojený, občas dostal necelou dávku Nutrilon Advanced, když mi přišlo, že mu mléko nestačí nebo nebyl čas na delší kojení. Teď jsem ho pomalu odstavila a zkoušíme Nutrilon Profutura DUOBIOTIK 3. Mléko mu chutná a dobře se mu tráví. Nikdy po něm neměl žádné problémy s bříškem. Tudíž jsem s mlékem velmi spokojená a mohu ho vřele doporučit.

Ludmila Třísková Ludmila Třísková

• Lahodná chuť
  • Pěkné balení
  • Krémová konzistence
  • Odměrka součástí balení a její uchycení v pixle

Velmi chutné batolecí mléko, má lahodnou chuť a syn si ho velmi oblíbil. Také oceňuji, že neobsahuje palmový olej. Mléko má skvělé složení. Má velmi praktické balení a odměrka se v otevřené mechovce dá hezky uchytit, aby nezůstala vložená v mléce. Rozhodně doporučujeme toto mléko všemi deseti.

• Vůně, složení, chut, praktické balení

Mléko je krémové,voní a dceru po něm nebolelo bříško.Obsahuje vitamíny.

• jemná chut, skvělé balení, obsahuje vitamíny

Mléko má jemnou a krémovou chut. Navíc obsahuje vitamíny C,D, probiotika a další.. Dceru po něm nebolelo bříško :-)

Hami 4 600 g

Hami 4 600 g

Ověřený zákazník kupplenky Ověřený zákazník

Přidáno: 15. října 2023

Zakoupeno v kupplenky

Dítě je spokojené, objednávám opakovaně.

Zobrazuji 121 - 140 ze 500 recenzí 1...5 6 [ 7 ] 8 9...25